Zorbing

To jest szalone! Bardziej szalone niż jazda wagonikami do góry nogami w wesołym miasteczku! Mówi się o nim sport ekstremalny, ale to czyste wariactwo! Ale, jak kręci!

Zorbing polega na staczaniu się ze zbocza lub spływaniu rwącą rzeką w plastikowej, wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia, podwójnej kuli zwanej „zorbą” od imienia jednego z jej pomysłodawców Zorbsa Dwane’a.

Kiedy pasażer w jej wnętrzu zabezpieczony jest specjalną uprzężą, kulę spycha się ze zbocza, a świat wokół znajdującego się w środku śmiałka zaczyna wirować jak szalony!

W Kudowie Zdroju możliwość uprawiania zorbingu oferują Park Linowy Mountain Emotion oraz Park Linowy i Rozrywki. Bawić się w zorbing można także zimą, gdyż niektóre kule zbudowane są z materiału odpornego na ujemne temperatury.

Dodaj opinię
Zorbing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Zorbing, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Zorbing.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Zorbing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij