Wyciąg w Nowym Gierałtowie

Ośrodek tak kameralny, że bardziej już się chyba nie da. Trasę dla narciarzy przygotowano na północnym zboczu Czernicy (1083 m n.p.m.), pomiędzy dwiema odnogami doliny Białej Lądeckiej w Górach Bialskich.

Na miłośników białego szaleństwa czeka szeroki, stosunkowo łagodny (22% średniego nachylenia) stok o długości 435 metrów. Talerzykowy wyciąg pokonuje ok. 100 m różnicy wzniesień między dolną a górną stacją. Śnieg systematycznie ubija i wyrównuje ratrak, działa również system sztucznego oświetlenia.

W Nowym Gierałtowie najbardziej komfortowo poczują się początkujący narciarze. Posiadanie własnego sprzętu nie będzie niezbędne - na miejscu funkcjonuje stosowna wypożyczalnia.

Dodaj opinię

Ceny na wyciągu narciarskim w Nowym Gierałtowie:

1 zjazd - 2 zł

10 zjazdów - 10 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg w Nowym Gierałtowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg w Nowym Gierałtowie, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg w Nowym Gierałtowie.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg w Nowym Gierałtowie. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 2-10 zł
    Wyciąg w Nowym Gierałtowie cena biletu normalnego: 2-10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg w Nowym Gierałtowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij