Wyciąg Narciarski Nowa Morawa

Malutka baza sportowa funkcjonująca na wschodnim stoku dwuwierzchołkowego szczytu tworzonego przez Zawadę (778 m n.p.m.) oraz Stromego (808 m). Mimo że całkiem blisko sąsiaduje z koleją linową Stacji Narciarskiej Kamienica, to tworzy odrębny, samodzielny ośrodek - niezrzeszony w grupie SkiRegion Śnieżnik.

W Nowej Morowie działa jeden jedyny wyciąg talerzykowy, obsługujący maksymalnie do 380 osób w ciągu godziny. Stacja górna leży jakieś 98 m wyżej od stacji dolnej. Stok zjazdowy ma około 410 metrów długości. Gospodarze przewidzieli 2 warianty pokonania, rozwidlające się mniej więcej w połowie zbocza. Niektóre odcinki są bardzo proste, inne mogą początkującym sprawić pewne trudności.

Jeszcze bardziej wymagające będą jazdy wieczorne, przy świetle lamp. Na stoku w Nowej Morawie pracują instruktorzy narciarstwa i snowboardu. Jest też wypożyczalnia: ma na stanie buty, kijki, deski rozmaitego rodzaju oraz gogle.

Dodaj opinię

Karnety zjazdowe na wyciągu narciarskim w Nowej Morawie:

  • pojedynczy zjazd - 3 zł
  • 10 zjazdów - ulgowy 17 zł, normalny 20 zł
  • 2h - 25 zł
  • 3h - 30 zł
  • 4h - 35 zł
  • cały dzień (9:30-17:00) - 40 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Narciarski Nowa Morawa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Narciarski Nowa Morawa, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Narciarski Nowa Morawa.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Narciarski Nowa Morawa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij