Wyciąg Bieliczak w Bielicach

Niewielka “stacyjka” narciarska, położona w zacisznej dolince w Górach Bialskich, na skrajnie wschodnich zboczach Czernicy (1083 m n.p.m.). Jest tu praktycznie wszystko czego mogą potrzebować początkujący amatorzy sportów zimowych.

Wprawdzie na “Bieliczaku” pracuje tylko jeden tradycyjny wyciąg - 355 metrów długości, dwuosobowe orczyki - to już liczba tras tak na dobrą sprawę zależy od wyobraźni narciarza. Na stoku spokojnie da się wytyczyć co najmniej 4 główne warianty. Tak czy inaczej, zjazd będzie przyjemny i dość łatwy. Przy różnicy wysokości na poziomie 83 m, średnie nachylenie wynosi mniej więcej 24%. Pracują armatki śnieżne i ratraki, a sztuczne oświetlenie pozwala jeździć jeszcze długo po zapadnięciu zmroku.

W sezonie 2015/16 w Bielicach uruchomiono dodatkowy wyciąg - coś w rodzaju typowego “Babylift”, służącego przede wszystkim maluchom wciąż uczącym się utrzymywać równowagę na nartach bądź deskach snowboardowych.

Dodaj opinię

Karnety na Bieliczaku:

10 zjazdów - karnet normalny 20 zł, karnet ulgowy 15 zł

na cały dzień - karnet normalny 50 zł, karnet ulgowy 40 zł


Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Bieliczak w Bielicach adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Bieliczak w Bielicach, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Bieliczak w Bielicach.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg Bieliczak w Bielicach. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-40 zł
    Wyciąg Bieliczak w Bielicach cena biletu ulgowego: 15-40 zł
  • 20-50 zł
    Wyciąg Bieliczak w Bielicach cena biletu normalnego: 20-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Bieliczak w Bielicach opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij