Wspinaczka

Rejon Góry Trojak (766 m n.p.m.) oraz ulokowane na południe od uzdrowiska Lądek-Zdrój - Stołowe Skały, w literaturze opisywane wspólnie jako Skałki Lądeckie, stanowią również doskonałe miejsce do uprawiania wspinaczki.

Jest tam zorganizowanych kilkadziesiąt tras wspinaczkowych, o różnym stopniu trudności, z profesjonalnymi ringami i stanowiskami asekuracyjnymi. Skałki Lądeckie są miejscami chętnie odwiedzanymi zarówno przez miłośników wspinaczki, jak i przez zwykłych spacerowiczów,

Dodaj opinię

Lądek oferuje znacznie więcej form wypoczynku niż bierne poddawanie się zabiegom w uzdrowisku. Do najciekawszych z pewnością należy wspinaczka. Doskonałe, naturalne miejscówki dla tego sportu można znaleźć np. w pobliskich Górach Złotych - zwłaszcza w okolicy szczytu Trojaka (766 m n.p.m.) - przygotowano tutaj (i zaasekurowano) kilkadziesiąt tras wspinaczkowych.

Wspinaczka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wspinaczka, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wspinaczka.
  • Ulica
    Góra Trojak
    Wspinaczka mieści się przy ulicy Góra Trojak w Lądku Zdroju
  • 57-540 Lądek-Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wspinaczka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij