Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

Ośrodek jeździecko-turystyczny wykorzystujący niepowtarzalne uroki koni i Gór Złotych. Niesamowicie bliski kontakt z naturą i pięknymi, inteligentnymi zwierzętami, nowe doświadczenia, niezapomniana przygoda - właśnie tego należy się spodziewać.

Kursom dla absolutnie początkujących dedykowana jest bezpieczna, posiadająca piaszczystą nawierzchnię ujeżdżalnia. Gospodarze zapewniają także, iż konie służące do nauki są doskonale ułożone i bardzo spokojne, cierpliwe i wyrozumiałe. Kto już czuje się pewnie w siodle, zapewne nie odmówi sobie dłuższej wycieczki w malownicze tereny Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. “Nasza Szkapa” organizuje także przejażdżki rozmaitymi bryczkami oraz kuligi - najlepiej połączone z hucznym ogniskiem.

Na terenie rancha funkcjonuje mini-zoo z przyjaznymi, gospodarskimi zwierzątkami: owieczkami, kózkami, ozdobnymi kogutkami etc. I jako że nie ma specjalnych przeciwwskazań, pewnie nikt i nic nie powstrzyma dzieci przed próbami pogłaskania i nakarmienia całego zwierzyńca.

Dodaj opinię

Konne atrakcje na ranczu Nasza Szkapa:

oprowadzanie na kucyku dla dzieci 5-6 zł

nauka indywidualna i rozmaite wycieczki w siodle - 25-35 zł/os.

jazdy w grupach i przejażdżki bryczkami - 15-30 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralny ośrodek jeździecki, dysponujący jednakże całkiem rozbudowaną ofertą. Dla liczniejszych grup najlepsze będą zapewne kuligi, bryczki bądź wielodniowe rajdy po górach i łąkach. Indywidualni goście mogą wybrać się na wycieczkę w piękny teren lub poprawić swoje umiejętności jazdy oraz znajomość zasad postępowania z końmi. “Nasza Szkapa” ma też małe zoo.

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku.
Ceny biletów / cennik wejść do Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 5 zł
    Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku cena biletu ulgowego: od 5 zł
  • od 25 zł
    Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku cena biletu normalnego: od 25 zł
  • Grupowy od 15 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij