Park linowy Kletno

Park sportowych było nie było rozrywek, w którym dużo powyżej wyniku i rywalizacji stawia się frajdę płynącą z pokonywania kolejnych wyzwań. Od sprawnościowych, przez zagadki przestrzenne, aż po przełamywanie własnych lęków.

Park linowy Kletno powstał w całkowicie sztucznym środowisku - nie wykorzystano żadnych drzew, trzeba było postawić wysokie pale. Przeszkody znajdują się na zróżnicowanej wysokości, od półtora do dziesięciu metrów. Każdy gość otrzymuje niezbędny sprzęt, przechodzi krótki szkoleń, a na trasie w każdym momencie może liczyć na pomoc instruktora. Przygotowano 3 tory - niski (dla dzieci), średni oraz wysoki - wypełnione rozmaitymi kładkami, mostami, zjazdami na linie, skokami i podobnymi stacjami.

Mniej wymagający dla ciała powinien być mini-golf. To rozgrywka wymagająca więcej wyobraźni niż gibkości. Tor w Kletnie tworzy 18 dołków, naturalnie o rosnącym stopniu trudności.

Od wakacji 2016 kolejną atrakcjątory łucznicze - stworzone głównie dla dzieci, choć dorośli również się tu bawią. Strzały nie kończą się ostrymi grotami, a specjalnymi gumowymi wypustkami. Funkcjonuje również strzelnica na broń pneumatyczną, wyposażoną w różnego rodzaju tarcze: od kółek po ruchome i reaktywne cele.

Dodaj opinię

Atrakcje w Parku Linowym Kletno (grupowe od 10 osób):

trasa zielona (dla dzieci) - 18 zł, grupy 15 zł/os.

trasa żółta - 24 zł, grupy 20 zł/os.

trasa czerwona - 28 zł, grupy 24 zł/os.

przejście tras żółtej i czerwonej - 38 zł, grupy 33 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Tory przeszkód na sporych wysokościach, “pełnowymiarowe” pole z 18 dołkami do mini-golfa, a także strzelnice łucznicze i na broń pneumatyczną. Tak pokrótce prezentują się najciekawsze atrakcje parku linowego w Kletnie. Trasy usytuowano na sporej wysokości, między 1,5 a 10 m. W sumie przygotowano 3 warianty, różniące się m.in. typami wyzwań i stopniem trudności.

Park linowy Kletno adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Kletno, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Kletno.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Kletno. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 18-38 zł
    Park linowy Kletno cena biletu ulgowego: 18-38 zł
  • 24-38 zł
    Park linowy Kletno cena biletu normalnego: 24-38 zł
  • Grupowy 15-33 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Kletno opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij