Paintball Azymut

Chętni zagrać w paintball mogą przejechać się do Złotego Stoku (zaledwie ok. 19 km od Kłodzka i Lądka-Zdroju), aby zaszaleć w grze terenowej paintball i podszkolić swoje umiejętności strzeleckie, sprawdzić orientację w terenie i wytrzymałość fizyczną. Firma Azymut posiada w ofercie klasyczny paintball oraz odmianę elektroniczną - bezbolesną. W zimie także jest możliwość gry.

Możemy wybrać dostępne scenariusze do gier paintballowych takie jak:

  • Gettysburg - strzelanie na przeciw siebie - po jednym strzale;
  • Zdobywanie flagi przeciwnika - najpopularniejszy scenariusz gry leśnej;
  • Porywacze i antyterroryści - odbijanie zakładnika;
  • Partyzanci.

Na grę w paintball wybrać się również można do Twierdzy Kłodzkiej, gdzie "pobawić" się można na strzelnicy w Forcie Głównym.

Dodaj opinię

Męska rozrywka nie tylko dla zafascynowanych militariami chłopców. Bieganie w trudnym terenie i celne strzelanie z bezpiecznych markerów - na farbę lub laserowych - wszystkim uczestnikom gry dostarcza końską dawkę adrenaliny. Paintballowe batalie, po wyekwipowaniu się zgodnie z regułami bezpieczeństwa, można toczyć na wiele najróżniejszych sposobów.

Paintball Azymut adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Azymut, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Azymut.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball Azymut. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40 zł
    Paintball Azymut cena biletu normalnego: 40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Azymut opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij