Monsterrollery Letnia Stacja

Jak hulajnoga, tylko że przystosowana do ekstremalnej jazdy po trudnym, wyboistym i najeżonym przeszkodami terenie. Monsterroller ma w sobie również coś z zaawansowanego roweru, a to za sprawą tarczowych hamulców hydraulicznych. Specjalnie dla tych pojazdów Letnia Stacja w Lądku przygotowuje dwa bardzo różne warianty emocjonujących zjazdów.

Ci, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z monsterrollerami lub nie czują się jeszcze do końca pewnie, powinni spróbować trasy biegnącej wzdłuż stoku narciarskiego - oczywiście trawa na nim jest systematycznie koszona. Duże koła i grube opony monsterrollerów wydatnie pomagają utrzymywać równowagę, a kask chroni przed poważniejszymi konsekwencjami ewentualnych upadków. Natomiast dla tych, którzy z hulajnogą terenową radzą sobie już bardzo dobrze, przygotowywany jest specjalny tor z przeszkodami, gwarantujący potężną dawkę adrenaliny.

Letnia Stacja Lądek-Zdrój kusi turystów jeszcze parkiem linowym (dwie zróżnicowane trasy pełne przeszkód) oraz pięknymi zwierzętami w mini-zoo. Te i parę kolejnych atrakcji stanowią także możliwe punkty programu Leśnej Szkoły - jej zajęcia odbywają się na wiosnę, w wakacje i przez całą jesień.

Dodaj opinię

Jazda monsterrollerami z Letniej Stacji w Lądku-Zdroju wymaga podróżowania na górę kolejką linową:

  • 1 zjazd - bilety ulgowe 8 zł, bilety normalne 10 zł
  • 3 zjazdy - bilety ulgowe 23 zł, bilety normalne 25 zł
  • 8 zjazdów - bilety ulgowe 42 zł, bilety normalne 45 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Terenowe hulajnogi, przystosowane do emocjonującej jazdy po trudnym terenie - takim jak stoki lądeckiej stacji narciarskiej. Monsterroller to pojazd z potężnymi, grubymi kołami i mocnymi hamulcami tarczowymi. Letnia Stacja pozwala śmigać tymi pojazdami po dwóch trasach: regularnie koszonej części stoku oraz specjalnie usypywanym torze z przeszkodami.

Monsterrollery Letnia Stacja adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Monsterrollery Letnia Stacja, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Monsterrollery Letnia Stacja.
Ceny biletów / cennik wejść do Monsterrollery Letnia Stacja. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-42 zł
    Monsterrollery Letnia Stacja cena biletu ulgowego: 8-42 zł
  • 10-45 zł
    Monsterrollery Letnia Stacja cena biletu normalnego: 10-45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Monsterrollery Letnia Stacja opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij