Mini Zoo Letnia Stacja

Wielka atrakcja dla dzieci i nie tylko. Mały ogród zoologiczny funkcjonuje w ramach Letniej Stacji, czyli wykraczających poza sezon zimowy propozycji ośrodka narciarskiego w Lądku-Zdroju. Miłośnicy przyrody i zwierząt mają okazję z bliska zobaczyć kilka gatunków, których przedstawicieli żyjących na wolność cokolwiek trudno spotkać.

Mini Zoo Letnia Stacja składa się z dwóch obszernych, obejmujących spory kawałek lasu i okolicznych polan zagród. Pierwszą zamieszkują piękne konie: kuce szetlandzkie oraz koniki polskie. Natomiast w drugiej żyją daniele, imponujące masywnym porożem muflony oraz egzotyczna lama. Na ścieżkach spacerowych wokół zoo co jakiś czas można natknąć się na kolejne tabliczki informacyjne. Wiadomości dotyczą zarówno mieszkańców ogrodu zoologicznego w Letniej Stacji, jak też okolicznych pomników przyrody. Podobno bardzo dobrym miejscem do obserwacji zwierząt w Mini Zoo jest też kolejka linowa, przejeżdżająca tuż obok.

Stacja Narciarska Lądek-Zdrój w sezonie letnim oferuje również park linowy z dwiema trasami oraz zjazdy terenowymi hulajnogami, tzw. monsterrollerami. Te i kilka dodatkowych atrakcji można połączyć w ramach zajęć Leśnej Szkoły, organizowanych od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Dodaj opinię

Wejściówki do Mini Zoo Letnia Stacja tylko razem z przejażdżką kolejką linową:

  • 1 wjazd lub zjazd + bilet do zoo - ulgowy 8 zł, normalny 10 zł
  • wjazd i zjazd + bilet do zoo - ulgowy 12 zł, normalny 14 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralny ogród zoologiczny przy Stacji Narciarskiej Lądek-Zdrój, z kilkoma interesującymi gatunkami zwierząt. Na dwóch ogrodzonych, leśno-polnych wybiegach żyją koniki polskie, szetlandzkie kuce, muflony, daniele oraz lama. Mini Zoo Letnia Stacja to fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Gospodarze zoo umieścili też tabliczki z ciekawymi wiadomościami.

Mini Zoo Letnia Stacja adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Mini Zoo Letnia Stacja, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Mini Zoo Letnia Stacja.
Ceny biletów / cennik wejść do Mini Zoo Letnia Stacja. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-12 zł
    Mini Zoo Letnia Stacja cena biletu ulgowego: 8-12 zł
  • 10-14 zł
    Mini Zoo Letnia Stacja cena biletu normalnego: 10-14 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Mini Zoo Letnia Stacja opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij