Międzynarodowy Przegląd Filmów Górskich

Międzynarodowy Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady jest bez wątpienia jedną z najbardziej prestiżowych imprez organizowanych w Lądku Zdroju. Od 1995 r. przyciąga on podróżników, himalaistów, twórców i wielbicieli kinowych obrazów dotyczących szeroko pojętej górskiej tematyki.

Przegląd odbywa się zwykle w ostatni weekend września, a ostatnio gościł takie gwiazdy jak Austriaczkę Gerlinde Kaltenbrunner - zdobywczynię 10 ośmiotysięczników czy Ralfa Dujmovitsa - niemieckiego himalaistę, prywatnie męża Gerlinde.

Dodaj opinię
Międzynarodowy Przegląd Filmów Górskich adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Międzynarodowy Przegląd Filmów Górskich, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Międzynarodowy Przegląd Filmów Górskich.
  • 57-540 Lądek Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzynarodowy Przegląd Filmów Górskich opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij