Rancho Montana

Malowniczo zlokalizowany pod Górami Stołowymi ośrodek jeździecki, zbudowany nieopodal polsko-czeskiej granicy. Oferuje m.in. treningi na ujeżdżalni, terenowe rajdy - w tym wielodniowe - kuligi oraz zajęcia hipoterapeutyczne. Prowadzone są tu również ćwiczenia z jazdy w westernowym stylu.

Na ranczu do dyspozycji miłośników jeździectwa czeka zwykle ok. 10 koni. I jak przystało na te stworzenia, lepiej nie oceniać ich wyłącznie po pięknym wyglądzie czy pochodzeniu. O indywidualnym charakterze i usposobieniu każdego zwierzęcia odpowiednio wcześnie uprzedzą, służąc zawsze praktyczną poradą, instruktorzy (posiadają uprawnienia do organizacji górskiej turystyki jeździeckiej, wydawane przez PTTK) i gospodarze “Rancho Montana”.

A jak chwalą się właściciele - tutaj konie całe dnie spędzają nie w stajniach, a na rozległych pastwiskach. Zbliżone do naturalnych warunki i fachowa opieka mają skutkować prawdziwie końskim zdrowiem i pozytywnym nastawieniem zarówno do ludzi, jak i innych zwierząt. Pozwala to nawet na jazdę dosłownie ramię w ramię, bez naturalnego odruchu ugryzienia czy kopnięcia.

Dodaj opinię

Centrum jeździeckie, w którym gospodarze stawiają na jak największą wolność i naturalność. Ośrodek specjalizuje się w szkoleniach z westernowej jazdy, ale oferuje też klasyczne zajęcia dla początkujących. Proponuje jeszcze m.in. kuligi i terenowe rajdy po przepięknych sudeckich terenach. Konie chowa się tu w warunkach jak najbardziej zbliżonych do “dzikich”.

Rancho Montana adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rancho Montana, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rancho Montana.
Ceny biletów / cennik wejść do Rancho Montana. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 50 zł
    Rancho Montana cena biletu normalnego: od 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rancho Montana opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij