FurmAnka w Nowym Gierałtowie

Wiejski ośrodek jeździecki malowniczo położony pomiędzy Górami Bialskimi i Złotymi. A jak przekonują w kompleksowo wyposażonej “FurmAnce”, turystyka konna to zdecydowanie najlepszy sposób na aktywną rekreację i podziwianie uroków natury.

Przed wypadem w teren lepiej sumiennie przemyśleć swój poziom. Poprawie umiejętności, a także nauce niezbędnych podstaw, służą zajęcia przeprowadzane na maneżu oraz w zadaszonej ujeżdżalni. Plac na świeżym powietrzu ma 1800 m², a kryta hala 840 m². Tu i tu nawierzchnia jest piaskowa.

W nowoczesnych stajniach mieszka zazwyczaj na stałe ok. 10 koni różnej maści, m.in. śląskie, wielkopolskie czy kuce szetlandzkie. Dodatkowo gospodarstwo korzysta z kilkunastu hektarów pastwisk, co ma zapewniać zwierzętom bytowanie tak zbliżone do naturalnego i “dzikiego”, jak to tylko możliwe.

Właściciele zaznaczają, że nie organizują (stan na lato 2016) przejażdżek bryczkami ani kuligów.

Dodaj opinię

Cennik jazdy konnej w "FurmAnce":

 • lekcja z instruktorem - 40 zł/h (karnet 5x 180 zł, karnet 10x 350 zł)
 • lekcja na lonży - 35 zł (pół godziny)
 • wycieczki terenowe - 50 zł/h
 • lekcja indywidualna - 60 zł/h
 • oprowadzanie dzieci na kucykach i koniach - 10 zł (pięć minut)
 • jazda na hali z końmi spoza "FurmAnki" - 15 zł/h od jeźdźca


Programy dla przedszkoli i szkół (przejażdżki, zajęcia edukacyjne) - 15 zł/os. ; wariant z ogniskiem i poczęstunkiem 20 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kompleks jeździecki umiejscowiony w urokliwych wiejskich terenach pomiędzy Górami Złotymi a Bialskimi. Posiada właściwie wszystko, czego mogą potrzebować i początkujący, i całkiem zaawansowani konni. “FurmAnka” oddaje do dyspozycji spory maneż (60×30 m), krytą ujeżdżalnię (42×20 m), stadninę złożoną z ok. 10 pięknych koni oraz rozległe, zielone pastwiska.

FurmAnka w Nowym Gierałtowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do FurmAnka w Nowym Gierałtowie, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem FurmAnka w Nowym Gierałtowie.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do FurmAnka w Nowym Gierałtowie. Redakcja serwisu www.ladek-zdroj.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 10 zł
  FurmAnka w Nowym Gierałtowie cena biletu ulgowego: od 10 zł
 • od 35 zł
  FurmAnka w Nowym Gierałtowie cena biletu normalnego: od 35 zł
 • Grupowy od 15 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: FurmAnka w Nowym Gierałtowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij