Festiwal Tańca Lądeckie Lato Baletowe

W lipcu odbywa się w mieście Międzynarodowy Festiwal Tańca „Lądeckie Lato Baletowe”. Jego pomysłodawcą i dobrym duchem jest Sławomir Pietras ceniony animator polskiej sztuki operowej i baletowej, dyrektor czołowych polskich scen operowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

Festiwal organizowany jest od 1998 r. i na 2 tygodnie zamienia Lądek Zdrój w stolicę baletu, samby, tańca brzucha, funky, hip-hopu, tańca współczesnego. W jego ramach odbywają się występy artystyczne i warsztaty taneczne.

Dodaj opinię
Festiwal Tańca Lądeckie Lato Baletowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Tańca Lądeckie Lato Baletowe, zobacz gdzie w Lądku Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Tańca Lądeckie Lato Baletowe.
  • 57-540 Lądek Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Tańca Lądeckie Lato Baletowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij